Pinot Grigio

Kjo vere ka nje perzierje elegante te luleve dhe frutave duke sjelle nje buqete aromash shume te kendshme, si dardha Williams, banane, kajsi dhe lule akacie. Dallohet nje balancim i mire i aciditetit dhe nje shije qe zgjat.

Varieteti: Pinot Grigio
Formati: 0.75 L.
Volumi: 12%

Volumi: 12%

12%